Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Ayşe Gül Ferlengez kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ayşe Gül Ferlengez kimdir?, Dr. Ayşe Gül Ferlengez Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ayşe Gül Ferlengez yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Sakarya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ayşe Gül Ferlengez hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ayşe Gül Ferlengez yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ayşe Gül Ferlengez Kimdir?

Dr. Ayşe Gül Ferlengez, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşe Gül Ferlengez, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ayşe Gül Ferlengez kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Ferlengez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ayşe Gül Ferlengez için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Ferlengez şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ayşe Gül Ferlengez ile anlaşmalı?

Ayşe Gül Ferlengez kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Ayşe Gül Ferlengez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ayşe Gül Ferlengez Süleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ayşe Gül Ferlengez hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ayşe Gül Ferlengez Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Ayşe Gül Ferlengez için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayşe Gül Ferlengez muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ayşe Gül Ferlengez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Ferlengez ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ayşe Gül Ferlengez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Ferlengez hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ayşe Gül Ferlengez İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ayşe Gül Ferlengez Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ayşe Gül Ferlengez Diploma Aldığı Kurum

Dr. Ayşe Gül Ferlengez Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ayşe Gül Ferlengez Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ayşe Gül Ferlengez Doktorun Muayenehane Adresi:

Telsiz, 34020 Zeytinburnu/İstanbul 
İstanbul

Süleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Dr. Ayşe Gül Ferlengez instagram: Eklenmedi

Dr. Ayşe Gül Ferlengez Facebook: Eklenmedi

Dr. Ayşe Gül Ferlengez Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ayşe Gül Ferlengez Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu