Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Ayşe Baysal kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ayşe Baysal kimdir?, Dr. Ayşe Baysal Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ayşe Baysal yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Adana ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ayşe Baysal hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ayşe Baysal yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ayşe Baysal Kimdir?

Dr. Ayşe Baysal, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşe Baysal, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ayşe Baysal kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Baysal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ayşe Baysal için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Baysal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ayşe Baysal ile anlaşmalı?

Ayşe Baysal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Ayşe Baysal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ayşe Baysal İstanbul Kartal Dr.lütfı Kırdar Eğıtım Ve Araştirma Hastanesıİstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma HastanesıT.c. S.b. İst. Anadolu Kuzey Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilim. Ünv. İst. Ümraniye E. A. Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ayşe Baysal hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ayşe Baysal Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Ayşe Baysal için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayşe Baysal muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ayşe Baysal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Baysal ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ayşe Baysal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Baysal hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ayşe Baysal İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ayşe Baysal Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ayşe Baysal Diploma Aldığı Kurum

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 06.07.2000)

Dr. Ayşe Baysal Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ayşe Baysal Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ayşe Baysal Doktorun Muayenehane Adresi:

Cevizli, Şemsi Denizer Cad. E-5 Karayolu Cevizli Mevkii, 34890 Kartal/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Kartal Dr.lütfı Kırdar Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Cevizli, 34865 Kartal/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

E-5 Karayolu Üzeri, İçerenköy, Fatih Sultan Mehmet Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Kampüsü İçi, 34752 Ataşehir/İstanbul 
İstanbul

T.c. S.b. İst. Anadolu Kuzey Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilim. Ünv. İst. Ümraniye E. A. Hastanesi

Dr. Ayşe Baysal instagram: Eklenmedi

Dr. Ayşe Baysal Facebook: Eklenmedi

Dr. Ayşe Baysal Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ayşe Baysal Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu