Aile Hekimleri

Dr. Ayfer Şahin kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ayfer Şahin kimdir?, Dr. Ayfer Şahin Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ayfer Şahin yorumları, Aile Hekimliği – Çankırı ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ayfer Şahin hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ayfer Şahin yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ayfer Şahin Kimdir?

Dr. Ayfer Şahin, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayfer Şahin, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ayfer Şahin kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Şahin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ayfer Şahin için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Şahin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ayfer Şahin ile anlaşmalı?

Ayfer Şahin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Ayfer Şahin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ayfer Şahin Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ayfer Şahin hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ayfer Şahin Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Ayfer Şahin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayfer Şahin muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ayfer Şahin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Şahin ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ayfer Şahin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Şahin hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ayfer Şahin İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ayfer Şahin Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ayfer Şahin Diploma Aldığı Kurum

Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 29.03.2011)

Dr. Ayfer Şahin Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ayfer Şahin Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ayfer Şahin Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Ankara

Aile Hekimliği

Dr. Ayfer Şahin instagram: Eklenmedi

Dr. Ayfer Şahin Facebook: Eklenmedi

Dr. Ayfer Şahin Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ayfer Şahin Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu