Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Aydoğan Aslan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Aydoğan Aslan kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Aydoğan Aslan kimdir?, Dr. Aydoğan Aslan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Aydoğan Aslan yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Sakarya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Aydoğan Aslan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Aydoğan Aslan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Aydoğan Aslan Kimdir?

Dr. Aydoğan Aslan, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Aydoğan Aslan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Aydoğan Aslan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Aslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Aydoğan Aslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Aydoğan Aslan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Aydoğan Aslan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Aydoğan Aslan Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Aydoğan Aslan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aydoğan Aslan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Aydoğan Aslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Aslan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Aydoğan Aslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Aslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Aydoğan Aslan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Aydoğan Aslan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Aydoğan Aslan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Aydoğan Aslan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Aydoğan Aslan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Aydoğan Aslan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Aydoğan Aslan instagram: Eklenmedi

Dr. Aydoğan Aslan Facebook: Eklenmedi

Dr. Aydoğan Aslan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Aydoğan Aslan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın