Dr. Aydın Özhan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Aydın Özhan kimdir?, Dr. Aydın Özhan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Aydın Özhan yorumları, Aile Hekimliği – Denizli ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Aydın Özhan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Aydın Özhan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Aydın Özhan Kimdir?

Dr. Aydın Özhan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Aydın Özhan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Aydın Özhan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Özhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Aydın Özhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Aydın Özhan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Aydın Özhan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Aydın Özhan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Aydın Özhan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aydın Özhan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Aydın Özhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Özhan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Aydın Özhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Özhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Aydın Özhan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Aydın Özhan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Aydın Özhan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Aydın Özhan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Aydın Özhan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Aydın Özhan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Aydın Özhan instagram: Eklenmedi

Dr. Aydın Özhan Facebook: Eklenmedi

Dr. Aydın Özhan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Aydın Özhan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene