Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Aydın Halefoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Aydın Halefoğlu kimdir?, Dr. Aydın Halefoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Aydın Halefoğlu yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Adana ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Aydın Halefoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Aydın Halefoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Aydın Halefoğlu Kimdir?

Dr. Aydın Halefoğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Aydın Halefoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Aydın Halefoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Halefoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Aydın Halefoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Halefoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Dr. Aydın Halefoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Aydın Halefoğlu Acıbadem Adana Hastanesi Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Osmaniye Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Aydın Halefoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Aydın Halefoğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır. Akupunktur Tedavisi, Spinal ve epidural anestezi alanlarında hizmet vermekte ve Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans, Preoperatif Değerlendirme, Topuk Dikeni, Biyoelektrik Tedavisi, Spinal Anestezi hastalıkları hususunda çalışıyor.


Dr. Aydın Halefoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aydın Halefoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Aydın Halefoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Halefoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Aydın Halefoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Halefoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans, Preoperatif Değerlendirme, Topuk Dikeni

Dr. Aydın Halefoğlu İlgilendiği Hastalıklar

 • Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans 
 • Preoperatif Değerlendirme 
 • Topuk Dikeni 
 • Biyoelektrik Tedavisi 
 • Spinal Anestezi   

   

  Dr. Aydın Halefoğlu Uyguladığı Tedaviler

 • Akupunktur Tedavisi
 • Spinal ve epidural anestezi  

   

  Dr. Aydın Halefoğlu Diploma Aldığı Kurum

  ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

  Dr. Aydın Halefoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

  ÇUKUROVA ÜNIVERSITESI

  Dr. Aydın Halefoğlu Aldığı Ödüller

  YAYINLAR

 • Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans
 • Preoperatif Değerlendirme
 • Topuk Dikeni
 • Biyoelektrik Tedavisi
 • Spinal Anestezi

  Dr. Aydın Halefoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

   
  Seyhan, Adana

  Acıbadem Adana Hastanesi

   
  Osmaniye

  Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Osmaniye Devlet Hastanesi

  Dr. Aydın Halefoğlu instagram: Eklenmedi

  Dr. Aydın Halefoğlu Facebook: Eklenmedi

  Dr. Aydın Halefoğlu Whatsapp: Eklenmedi

  Dr. Aydın Halefoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

  Siz de sitemizde yerinizi alın!

  Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  Başa dön tuşu