Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Ayça Telatar kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ayça Telatar kimdir?, Dr. Ayça Telatar Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ayça Telatar yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Sinop ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ayça Telatar hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ayça Telatar yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ayça Telatar Kimdir?

Dr. Ayça Telatar, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayça Telatar, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ayça Telatar kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Telatar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ayça Telatar için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Telatar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ayça Telatar ile anlaşmalı?

Ayça Telatar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Ayça Telatar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ayça Telatar Sinop Atatürk Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ayça Telatar hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ayça Telatar Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Ayça Telatar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayça Telatar muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ayça Telatar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Telatar ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ayça Telatar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Telatar hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ayça Telatar İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ayça Telatar Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ayça Telatar Diploma Aldığı Kurum

Dr. Ayça Telatar Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ayça Telatar Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ayça Telatar Doktorun Muayenehane Adresi:

Osmaniye Köyü, Sinop Erfelek Yolu, 57000 Osmaniye/Sinop Merkez/Sinop 
Sinop

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi

Dr. Ayça Telatar instagram: Eklenmedi

Dr. Ayça Telatar Facebook: Eklenmedi

Dr. Ayça Telatar Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ayça Telatar Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu