Aile Hekimleri

Dr. Asu Özel kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Asu Özel kimdir?, Dr. Asu Özel Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Asu Özel yorumları, Aile Hekimliği – Afyon Karahisar ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Asu Özel hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Asu Özel yorumlarını da bulabilirsiniz.

Asu Özel Kimdir?

Dr. Asu Özel, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Asu Özel, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Asu Özel kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Özel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Asu Özel için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Özel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Asu Özel ile anlaşmalı?

Asu Özel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Asu Özel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Asu Özel Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Asu Özel hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Asu Özel Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Asu Özel için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Asu Özel muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Asu Özel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Özel ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Asu Özel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Özel hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Asu Özel İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Asu Özel Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Asu Özel Diploma Aldığı Kurum

Dr. Asu Özel Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Asu Özel Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Asu Özel Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Mersin

Aile Hekimliği

Dr. Asu Özel instagram: Eklenmedi

Dr. Asu Özel Facebook: Eklenmedi

Dr. Asu Özel Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Asu Özel Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu