Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu kimdir?, Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Aslıhan Kandemir Turanoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Aslıhan Kandemir Turanoğlu Kimdir?

Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Aslıhan Kandemir Turanoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Turanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Turanoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Turanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Aslıhan Kandemir Turanoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın