Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Aslı Banu Budaklı kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Aslı Banu Budaklı kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Aslı Banu Budaklı kimdir?, Dr. Aslı Banu Budaklı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Aslı Banu Budaklı yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Aydın ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Aslı Banu Budaklı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Aslı Banu Budaklı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Aslı Banu Budaklı Kimdir?

Dr. Aslı Banu Budaklı, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Aslı Banu Budaklı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Aslı Banu Budaklı kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Budaklı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Aslı Banu Budaklı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Aslı Banu Budaklı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Aslı Banu Budaklı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Aslı Banu Budaklı Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Aslı Banu Budaklı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aslı Banu Budaklı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Aslı Banu Budaklı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Budaklı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Aslı Banu Budaklı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Budaklı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Aslı Banu Budaklı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Aslı Banu Budaklı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Aslı Banu Budaklı Diploma Aldığı Kurum

Dr. Aslı Banu Budaklı Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Aslı Banu Budaklı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Aslı Banu Budaklı Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Aslı Banu Budaklı instagram: Eklenmedi

Dr. Aslı Banu Budaklı Facebook: Eklenmedi

Dr. Aslı Banu Budaklı Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Aslı Banu Budaklı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın