Dr. Ali Rıza Akdağ kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ali Rıza Akdağ kimdir?, Dr. Ali Rıza Akdağ Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ali Rıza Akdağ yorumları, Aile Hekimliği – Adana ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ali Rıza Akdağ hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ali Rıza Akdağ yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ali Rıza Akdağ Kimdir?

Dr. Ali Rıza Akdağ, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Rıza Akdağ, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ali Rıza Akdağ kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Akdağ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ali Rıza Akdağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ali Rıza Akdağ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ali Rıza Akdağ hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ali Rıza Akdağ Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Ali Rıza Akdağ için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali Rıza Akdağ muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ali Rıza Akdağ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Akdağ ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ali Rıza Akdağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Akdağ hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ali Rıza Akdağ İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ali Rıza Akdağ Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ali Rıza Akdağ Diploma Aldığı Kurum

Dr. Ali Rıza Akdağ Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ali Rıza Akdağ Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ali Rıza Akdağ Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Ali Rıza Akdağ instagram: Eklenmedi

Dr. Ali Rıza Akdağ Facebook: Eklenmedi

Dr. Ali Rıza Akdağ Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ali Rıza Akdağ Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene