Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Alaattin Kalı kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Alaattin Kalı kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Alaattin Kalı kimdir?, Dr. Alaattin Kalı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Alaattin Kalı yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Nefroloji – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Alaattin Kalı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Alaattin Kalı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Alaattin Kalı Kimdir?

Dr. Alaattin Kalı, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Nefroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Nefroloji Alaattin Kalı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Alaattin Kalı kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Kalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Alaattin Kalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Alaattin Kalı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Alaattin Kalı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Alaattin Kalı Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Nefroloji uzmanıdır.


Dr. Alaattin Kalı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Alaattin Kalı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Alaattin Kalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Kalı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Alaattin Kalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Kalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Alaattin Kalı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Alaattin Kalı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Alaattin Kalı Diploma Aldığı Kurum

Dr. Alaattin Kalı Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Alaattin Kalı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Alaattin Kalı Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Alaattin Kalı instagram: Eklenmedi

Dr. Alaattin Kalı Facebook: Eklenmedi

Dr. Alaattin Kalı Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Alaattin Kalı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın