Dr. Ahmet Şaşmazlar kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ahmet Şaşmazlar kimdir?, Dr. Ahmet Şaşmazlar Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ahmet Şaşmazlar yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ahmet Şaşmazlar hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ahmet Şaşmazlar yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ahmet Şaşmazlar Kimdir?

Dr. Ahmet Şaşmazlar, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Şaşmazlar, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ahmet Şaşmazlar kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Şaşmazlar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ahmet Şaşmazlar için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Şaşmazlar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ahmet Şaşmazlar ile anlaşmalı?

Ahmet Şaşmazlar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Ahmet Şaşmazlar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ahmet Şaşmazlar Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ahmet Şaşmazlar hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ahmet Şaşmazlar Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Ahmet Şaşmazlar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Şaşmazlar muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ahmet Şaşmazlar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Şaşmazlar ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ahmet Şaşmazlar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Şaşmazlar hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ahmet Şaşmazlar İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ahmet Şaşmazlar Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ahmet Şaşmazlar Diploma Aldığı Kurum

Bilinmiyor (Diploma: 22.04.2004)

Dr. Ahmet Şaşmazlar Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ahmet Şaşmazlar Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ahmet Şaşmazlar Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Dr. Ahmet Şaşmazlar instagram: Eklenmedi

Dr. Ahmet Şaşmazlar Facebook: Eklenmedi

Dr. Ahmet Şaşmazlar Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ahmet Şaşmazlar Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene