Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Ahmet Necati Çanakçı kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ahmet Necati Çanakçı kimdir?, Dr. Ahmet Necati Çanakçı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ahmet Necati Çanakçı yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ahmet Necati Çanakçı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ahmet Necati Çanakçı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ahmet Necati Çanakçı Kimdir?

Dr. Ahmet Necati Çanakçı, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Necati Çanakçı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ahmet Necati Çanakçı kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Çanakçı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ahmet Necati Çanakçı için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Çanakçı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ahmet Necati Çanakçı ile anlaşmalı?

Ahmet Necati Çanakçı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Ahmet Necati Çanakçı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ahmet Necati Çanakçı Tobb Etü Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ahmet Necati Çanakçı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ahmet Necati Çanakçı Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Ahmet Necati Çanakçı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Necati Çanakçı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ahmet Necati Çanakçı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Çanakçı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ahmet Necati Çanakçı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Çanakçı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ahmet Necati Çanakçı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ahmet Necati Çanakçı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ahmet Necati Çanakçı Diploma Aldığı Kurum

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 09.07.1990)

Dr. Ahmet Necati Çanakçı Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ahmet Necati Çanakçı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ahmet Necati Çanakçı Doktorun Muayenehane Adresi:

Beştepe, Yaşam Cd. No:5, 06560 Yenimahalle/Ankara 
Ankara

Tobb Etü Hastanesi

Dr. Ahmet Necati Çanakçı instagram: Eklenmedi

Dr. Ahmet Necati Çanakçı Facebook: Eklenmedi

Dr. Ahmet Necati Çanakçı Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ahmet Necati Çanakçı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu