Genel Cerrahi Doktorları

Dr. Ahmet Halik Balık kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ahmet Halik Balık kimdir?, Dr. Ahmet Halik Balık Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ahmet Halik Balık yorumları, Genel Cerrahi – Gaziantep ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ahmet Halik Balık hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ahmet Halik Balık yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ahmet Halik Balık Kimdir?

Dr. Ahmet Halik Balık, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Halik Balık, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ahmet Halik Balık kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Balık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ahmet Halik Balık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ahmet Halik Balık bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ahmet Halik Balık hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ahmet Halik Balık Genel Cerrahi, uzmanıdır.


Dr. Ahmet Halik Balık için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Halik Balık muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ahmet Halik Balık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Balık ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ahmet Halik Balık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Balık hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ahmet Halik Balık İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ahmet Halik Balık Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ahmet Halik Balık Diploma Aldığı Kurum

Dr. Ahmet Halik Balık Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ahmet Halik Balık Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ahmet Halik Balık Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Ahmet Halik Balık instagram: Eklenmedi

Dr. Ahmet Halik Balık Facebook: Eklenmedi

Dr. Ahmet Halik Balık Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ahmet Halik Balık Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu