Aile Hekimleri

Dr. Adem Kılıçtutan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Adem Kılıçtutan kimdir?, Dr. Adem Kılıçtutan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Adem Kılıçtutan yorumları, Aile Hekimliği – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Adem Kılıçtutan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Adem Kılıçtutan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Adem Kılıçtutan Kimdir?

Dr. Adem Kılıçtutan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Adem Kılıçtutan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Adem Kılıçtutan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Kılıçtutan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Adem Kılıçtutan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Adem Kılıçtutan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Adem Kılıçtutan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Adem Kılıçtutan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Adem Kılıçtutan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Adem Kılıçtutan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Adem Kılıçtutan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Kılıçtutan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Adem Kılıçtutan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Kılıçtutan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Adem Kılıçtutan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Adem Kılıçtutan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Adem Kılıçtutan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Adem Kılıçtutan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Adem Kılıçtutan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Adem Kılıçtutan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Adem Kılıçtutan instagram: Eklenmedi

Dr. Adem Kılıçtutan Facebook: Eklenmedi

Dr. Adem Kılıçtutan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Adem Kılıçtutan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu