Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Abubekir Durmuş kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Abubekir Durmuş kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Abubekir Durmuş kimdir?, Dr. Abubekir Durmuş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Abubekir Durmuş yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Adıyaman ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Abubekir Durmuş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Abubekir Durmuş yorumlarını da bulabilirsiniz.

Abubekir Durmuş Kimdir?

Dr. Abubekir Durmuş, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Abubekir Durmuş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Abubekir Durmuş kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Durmuş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Abubekir Durmuş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Abubekir Durmuş bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Abubekir Durmuş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Abubekir Durmuş Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Abubekir Durmuş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Abubekir Durmuş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Abubekir Durmuş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Durmuş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Abubekir Durmuş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Durmuş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Abubekir Durmuş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Abubekir Durmuş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Abubekir Durmuş Diploma Aldığı Kurum

Dr. Abubekir Durmuş Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Abubekir Durmuş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Abubekir Durmuş Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Abubekir Durmuş instagram: Eklenmedi

Dr. Abubekir Durmuş Facebook: Eklenmedi

Dr. Abubekir Durmuş Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Abubekir Durmuş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın