Aile Hekimleri

Dr. Abidin Şimşek kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Abidin Şimşek kimdir?, Dr. Abidin Şimşek Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Abidin Şimşek yorumları, Aile Hekimliği – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Abidin Şimşek hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Abidin Şimşek yorumlarını da bulabilirsiniz.

Abidin Şimşek Kimdir?

Dr. Abidin Şimşek, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Abidin Şimşek, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Abidin Şimşek kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Şimşek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Abidin Şimşek için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Şimşek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Abidin Şimşek ile anlaşmalı?

Abidin Şimşek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Abidin Şimşek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Abidin Şimşek Msb 1. Basamak Sağlık Tesisi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Abidin Şimşek hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Abidin Şimşek Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Abidin Şimşek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Abidin Şimşek muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Abidin Şimşek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Şimşek ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Abidin Şimşek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Şimşek hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Abidin Şimşek İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Abidin Şimşek Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Abidin Şimşek Diploma Aldığı Kurum

Dr. Abidin Şimşek Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Abidin Şimşek Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Abidin Şimşek Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Ankara

Msb 1. Basamak Sağlık Tesisi

Dr. Abidin Şimşek instagram: Eklenmedi

Dr. Abidin Şimşek Facebook: Eklenmedi

Dr. Abidin Şimşek Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Abidin Şimşek Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu