Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Abdülmecit Öktem kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Abdülmecit Öktem kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Abdülmecit Öktem kimdir?, Dr. Abdülmecit Öktem Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Abdülmecit Öktem yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Şırnak ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Abdülmecit Öktem hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Abdülmecit Öktem yorumlarını da bulabilirsiniz.

Abdülmecit Öktem Kimdir?

Dr. Abdülmecit Öktem, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Abdülmecit Öktem, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Abdülmecit Öktem kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Öktem ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Abdülmecit Öktem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Abdülmecit Öktem bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Abdülmecit Öktem hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Abdülmecit Öktem Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Abdülmecit Öktem için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Abdülmecit Öktem muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Abdülmecit Öktem hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Öktem ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Abdülmecit Öktem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Öktem hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Abdülmecit Öktem İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Abdülmecit Öktem Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Abdülmecit Öktem Diploma Aldığı Kurum

Dr. Abdülmecit Öktem Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Abdülmecit Öktem Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Abdülmecit Öktem Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Abdülmecit Öktem instagram: Eklenmedi

Dr. Abdülmecit Öktem Facebook: Eklenmedi

Dr. Abdülmecit Öktem Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Abdülmecit Öktem Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın