Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Abdullah Işıkhan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Abdullah Işıkhan kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Abdullah Işıkhan kimdir?, Dr. Abdullah Işıkhan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Abdullah Işıkhan yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Antalya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Abdullah Işıkhan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Abdullah Işıkhan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Abdullah Işıkhan Kimdir?

Dr. Abdullah Işıkhan, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Abdullah Işıkhan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Abdullah Işıkhan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Işıkhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Abdullah Işıkhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Abdullah Işıkhan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Abdullah Işıkhan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Abdullah Işıkhan Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Abdullah Işıkhan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Abdullah Işıkhan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Abdullah Işıkhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Işıkhan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Abdullah Işıkhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Işıkhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Abdullah Işıkhan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Abdullah Işıkhan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Abdullah Işıkhan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Abdullah Işıkhan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Abdullah Işıkhan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Abdullah Işıkhan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Abdullah Işıkhan instagram: Eklenmedi

Dr. Abdullah Işıkhan Facebook: Eklenmedi

Dr. Abdullah Işıkhan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Abdullah Işıkhan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın