Dr. Abdullah Alp Aydemir kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Abdullah Alp Aydemir kimdir?, Dr. Abdullah Alp Aydemir Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Abdullah Alp Aydemir yorumları, Aile Hekimliği – Manisa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Abdullah Alp Aydemir hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Abdullah Alp Aydemir yorumlarını da bulabilirsiniz.

Abdullah Alp Aydemir Kimdir?

Dr. Abdullah Alp Aydemir, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Abdullah Alp Aydemir, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Abdullah Alp Aydemir kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Aydemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Abdullah Alp Aydemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Abdullah Alp Aydemir bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Abdullah Alp Aydemir hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Abdullah Alp Aydemir Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Abdullah Alp Aydemir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Abdullah Alp Aydemir muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Abdullah Alp Aydemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Aydemir ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Abdullah Alp Aydemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Aydemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Abdullah Alp Aydemir İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Abdullah Alp Aydemir Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Abdullah Alp Aydemir Diploma Aldığı Kurum

Dr. Abdullah Alp Aydemir Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Abdullah Alp Aydemir Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Abdullah Alp Aydemir Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Abdullah Alp Aydemir instagram: Eklenmedi

Dr. Abdullah Alp Aydemir Facebook: Eklenmedi

Dr. Abdullah Alp Aydemir Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Abdullah Alp Aydemir Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene