Dahiliye ve İç Hastalıkları Doktorları

Dr. Abdülkadir Velioğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Abdülkadir Velioğlu kimdir?, Dr. Abdülkadir Velioğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Abdülkadir Velioğlu yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Diyarbakır ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Abdülkadir Velioğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Abdülkadir Velioğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Abdülkadir Velioğlu Kimdir?

Dr. Abdülkadir Velioğlu, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Abdülkadir Velioğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Abdülkadir Velioğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Velioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Abdülkadir Velioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Abdülkadir Velioğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Abdülkadir Velioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Abdülkadir Velioğlu Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Abdülkadir Velioğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Abdülkadir Velioğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Abdülkadir Velioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Velioğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Abdülkadir Velioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Velioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Abdülkadir Velioğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Abdülkadir Velioğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Abdülkadir Velioğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Abdülkadir Velioğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Abdülkadir Velioğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Abdülkadir Velioğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Abdülkadir Velioğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Abdülkadir Velioğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Abdülkadir Velioğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Abdülkadir Velioğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu