Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Doç. Dr. Zehra Nur Eryıldırım kimdir? – Muayenehane Randevu

Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım kimdir?, Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Kocaeli ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Doç. Dr.Zehra Nur Ersenedirım yorumlarını da bulabilirsiniz.

Zehra Nur Ersenedirım Kimdir?

Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Zehra Nur Ersenedirım, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. Z Ersenedirım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Z Ersenedirım şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Zehra Nur Ersenedirım ile anlaşmalı?

Zehra Nur Ersenedirım kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım Kocaeli Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. Z Ersenedirım ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. Z Ersenedirım hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım Uyguladığı Tedaviler

 

 

Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım Diploma Aldığı Kurum

Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım Uzmanlık Aldığı Kurum

Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım Doktorun Muayenehane Adresi:

Baki Komsuoğlu bulvarı No:515, 41380 Umuttepe İzmit/İzmit/Kocaeli 
Kocaeli

Kocaeli Üniversitesi

Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım instagram: Eklenmedi

Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım Facebook: Eklenmedi

Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım Whatsapp: Eklenmedi

Doç. Dr. Zehra Nur Ersenedirım Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu