Aile Hekimleri

Doç. Dr. Vildan Mevsim kimdir? – Muayenehane Randevu

Doç. Dr. Vildan Mevsim kimdir?, Doç. Dr. Vildan Mevsim Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Doç. Dr. Vildan Mevsim yorumları, Aile Hekimliği – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Doç. Dr. Vildan Mevsim hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Doç. Dr.Vildan Mevsim yorumlarını da bulabilirsiniz.

Vildan Mevsim Kimdir?

Doç. Dr. Vildan Mevsim, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Vildan Mevsim, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Doç. Dr. Vildan Mevsim kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. V Mevsim ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Doç. Dr. Vildan Mevsim için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. V Mevsim şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Vildan Mevsim ile anlaşmalı?

Vildan Mevsim kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Doç. Dr. Vildan Mevsim nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Vildan Mevsim Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Doç. Dr. Vildan Mevsim hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Doç. Dr. Vildan Mevsim Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Doç. Dr. Vildan Mevsim için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Vildan Mevsim muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Doç. Dr. Vildan Mevsim hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. V Mevsim ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Doç. Dr. Vildan Mevsim hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. V Mevsim hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Doç. Dr. Vildan Mevsim İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Doç. Dr. Vildan Mevsim Uyguladığı Tedaviler

 

 

Doç. Dr. Vildan Mevsim Diploma Aldığı Kurum

Doç. Dr. Vildan Mevsim Uzmanlık Aldığı Kurum

Doç. Dr. Vildan Mevsim Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Doç. Dr. Vildan Mevsim Doktorun Muayenehane Adresi:

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir 
İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi

Doç. Dr. Vildan Mevsim instagram: Eklenmedi

Doç. Dr. Vildan Mevsim Facebook: Eklenmedi

Doç. Dr. Vildan Mevsim Whatsapp: Eklenmedi

Doç. Dr. Vildan Mevsim Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu