Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Doç. Dr. Fevzi Altuntaş kimdir? – Muayenehane Randevu

Doç. Dr. Fevzi Altuntaş kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Doç. Dr. Fevzi Altuntaş kimdir?, Doç. Dr. Fevzi Altuntaş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Doç. Dr. Fevzi Altuntaş yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Hematoloji – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Doç. Dr. Fevzi Altuntaş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Doç. Dr.Fevzi Altuntaş yorumlarını da bulabilirsiniz.

Fevzi Altuntaş Kimdir?

Doç. Dr. Fevzi Altuntaş, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Hematoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Hematoloji Fevzi Altuntaş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Doç. Dr. Fevzi Altuntaş kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. F Altuntaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Doç. Dr. Fevzi Altuntaş için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. F Altuntaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Fevzi Altuntaş ile anlaşmalı?

Fevzi Altuntaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Doç. Dr. Fevzi Altuntaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Fevzi Altuntaş Ankara Dr.abdurahman Yurtaslan Onkolojı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Doç. Dr. Fevzi Altuntaş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Doç. Dr. Fevzi Altuntaş Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Hematoloji uzmanıdır.


Doç. Dr. Fevzi Altuntaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Fevzi Altuntaş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Doç. Dr. Fevzi Altuntaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. F Altuntaş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Doç. Dr. Fevzi Altuntaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. F Altuntaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Doç. Dr. Fevzi Altuntaş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Doç. Dr. Fevzi Altuntaş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Doç. Dr. Fevzi Altuntaş Diploma Aldığı Kurum

Bilinmiyor (Diploma: 13.07.2005)

Doç. Dr. Fevzi Altuntaş Uzmanlık Aldığı Kurum

Doç. Dr. Fevzi Altuntaş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Doç. Dr. Fevzi Altuntaş Doktorun Muayenehane Adresi:

Demetevler, Vatan Cad., 06200 Yenimahalle/Ankara 
Ankara

Ankara Dr.abdurahman Yurtaslan Onkolojı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Doç. Dr. Fevzi Altuntaş instagram: Eklenmedi

Doç. Dr. Fevzi Altuntaş Facebook: Eklenmedi

Doç. Dr. Fevzi Altuntaş Whatsapp: Eklenmedi

Doç. Dr. Fevzi Altuntaş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın