Gelişmiş
Arama
 1. Anasayfa
 2. Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut kimdir? – Muayenehane Randevu

Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut kimdir?, Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Gastroenteroloji – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Doç. Dr.Fatma Laika Karabulut yorumlarını da bulabilirsiniz.

Fatma Laika Karabulut Kimdir?

Doç. Dr. Fatma Laika KARABULUT, tıp eğitimini 1978 senesinde İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde yapmış ve 1984 senesinde İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi ardından Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi gibi bir çok kurumda görev yapmış olan Doç. Dr. Fatma Laika KARABULUT, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana International İstanbul Hastanesi’nde devam etmektedir.


Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. F Laika Karabulut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. F Laika Karabulut şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Karaciğer fonksiyon testleri, Sleeve gastrektomi (tüp mide) cerrahi operasyonu, Fundoplikasyon(gerd cerrahisi), Splenektomi, Hidrojen solunum testi, Gastrik bypass alanlarında hizmet vermekte ve Porfiri (Porphyria), Sarılık, Safra Yolu Hastalıkları, Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis), Safra Kesesi Kanseri hastalıkları hususunda çalışıyor.


Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. F Laika Karabulut ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. F Laika Karabulut hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Porfiri (Porphyria), Sarılık, Safra Yolu Hastalıkları

Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut İlgilendiği Hastalıklar

 • Porfiri (Porphyria) 
 • Sarılık 
 • Safra Yolu Hastalıkları 
 • Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis) 
 • Safra Kesesi Kanseri   

   

  Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut Uyguladığı Tedaviler

 • Karaciğer fonksiyon testleri
 • Sleeve gastrektomi (tüp mide) cerrahi operasyonu
 • Fundoplikasyon(gerd cerrahisi)
 • Splenektomi
 • Hidrojen solunum testi  

   

  Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut Diploma Aldığı Kurum

  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

  Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut Uzmanlık Aldığı Kurum

  ISTANBUL ÜNIVERSITESI

  Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut Aldığı Ödüller

  YAYINLAR

 • Porfiri (Porphyria)
 • Sarılık
 • Safra Yolu Hastalıkları
 • Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis)
 • Safra Kesesi Kanseri

  Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut Doktorun Muayenehane Adresi:

  Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut instagram: Eklenmedi

  Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut Facebook: Eklenmedi

  Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut Whatsapp: Eklenmedi

  Doç. Dr. Fatma Laika Karabulut Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

  Siz de sitemizde yerinizi alın!

  Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 •  

   

  • Paylaş:

  Yorumunuzu Bırakın