Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Doç. Dr. Erdoğan Öztürk kimdir? – Muayenehane Randevu

Doç. Dr. Erdoğan Öztürk kimdir?, Doç. Dr. Erdoğan Öztürk Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Doç. Dr. Erdoğan Öztürk yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Doç. Dr. Erdoğan Öztürk hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Doç. Dr.Erdoğan Öztürk yorumlarını da bulabilirsiniz.

Erdoğan Öztürk Kimdir?

Doç. Dr. Erdoğan Öztürk, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Erdoğan Öztürk, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Doç. Dr. Erdoğan Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. E Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Doç. Dr. Erdoğan Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Erdoğan Öztürk bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Doç. Dr. Erdoğan Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Doç. Dr. Erdoğan Öztürk Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Doç. Dr. Erdoğan Öztürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Erdoğan Öztürk muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Doç. Dr. Erdoğan Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. E Öztürk ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Doç. Dr. Erdoğan Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. E Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Doç. Dr. Erdoğan Öztürk İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Doç. Dr. Erdoğan Öztürk Uyguladığı Tedaviler

 

 

Doç. Dr. Erdoğan Öztürk Diploma Aldığı Kurum

Doç. Dr. Erdoğan Öztürk Uzmanlık Aldığı Kurum

Doç. Dr. Erdoğan Öztürk Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Doç. Dr. Erdoğan Öztürk Doktorun Muayenehane Adresi:

Doç. Dr. Erdoğan Öztürk instagram: Eklenmedi

Doç. Dr. Erdoğan Öztürk Facebook: Eklenmedi

Doç. Dr. Erdoğan Öztürk Whatsapp: Eklenmedi

Doç. Dr. Erdoğan Öztürk Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu