Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay kimdir? – Muayenehane Randevu

Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay kimdir?, Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay yorumları, Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Doç. Dr. Dt.Şeniz Karaçay yorumlarını da bulabilirsiniz.

Şeniz Karaçay Kimdir?

Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay, Diş Hekimi ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) Şeniz Karaçay, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. Dt. � Karaçay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Dt. � Karaçay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Şeniz Karaçay ile anlaşmalı?

Şeniz Karaçay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay Diş Hekimi, ,Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır.


Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. Dt. � Karaçay ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. Dt. � Karaçay hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay Uyguladığı Tedaviler

 

 

Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay Diploma Aldığı Kurum

Gülhane Askeri Tıp Akademisi Sağlık Bilimleri Enstitüsü (Diploma: 20.07.2011)

Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay Uzmanlık Aldığı Kurum

Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay Doktorun Muayenehane Adresi:

Gata Haydarpaşa Eğitim Hastanesi, Selimiye, Tıbbiye Cd., 34668 Üsküdar/İstanbul 
İstanbul

Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay instagram: Eklenmedi

Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay Facebook: Eklenmedi

Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay Whatsapp: Eklenmedi

Doç. Dr. Dt. Şeniz Karaçay Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın