Diş Hekimleri

Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru kimdir? – Muayenehane Randevu

Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru kimdir?, Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru yorumları, Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) – Diyarbakır ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Doç. Dr. Dt.Arzum Güler Doğru yorumlarını da bulabilirsiniz.

Arzum Güler Doğru Kimdir?

Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru, Diş Hekimi ve Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) Arzum Güler Doğru, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. Dt. A Doğru ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Dt. A Doğru şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Arzum Güler Doğru ile anlaşmalı?

Arzum Güler Doğru kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru Diş Hekimi, ,Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) uzmanıdır.


Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. Dt. A Doğru ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. Dt. A Doğru hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru Uyguladığı Tedaviler

 

 

Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru Diploma Aldığı Kurum

Dicle Üni.sağlık Bilimleri Enstitüsü (Diploma: 19.07.2011)

Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru Uzmanlık Aldığı Kurum

Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru Doktorun Muayenehane Adresi:

Dicle Üniversitesi Kampüsü, Merkez, 21300 Sur/Diyarbakır 
Diyarbakır

Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi

Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru instagram: Eklenmedi

Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru Facebook: Eklenmedi

Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru Whatsapp: Eklenmedi

Doç. Dr. Dt. Arzum Güler Doğru Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu