Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Doç. Dr. Cihangir Biçer kimdir? – Muayenehane Randevu

Doç. Dr. Cihangir Biçer kimdir?, Doç. Dr. Cihangir Biçer Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Doç. Dr. Cihangir Biçer yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Kayseri ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Doç. Dr. Cihangir Biçer hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Doç. Dr.Cihangir Biçer yorumlarını da bulabilirsiniz.

Cihangir Biçer Kimdir?

Doç. Dr. Cihangir Biçer, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Cihangir Biçer, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Doç. Dr. Cihangir Biçer kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. C Biçer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Doç. Dr. Cihangir Biçer için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. C Biçer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Cihangir Biçer ile anlaşmalı?

Cihangir Biçer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Doç. Dr. Cihangir Biçer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Cihangir Biçer Erciyes Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Doç. Dr. Cihangir Biçer hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Doç. Dr. Cihangir Biçer Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Doç. Dr. Cihangir Biçer için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Cihangir Biçer muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Doç. Dr. Cihangir Biçer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. C Biçer ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Doç. Dr. Cihangir Biçer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. C Biçer hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Doç. Dr. Cihangir Biçer İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Doç. Dr. Cihangir Biçer Uyguladığı Tedaviler

 

 

Doç. Dr. Cihangir Biçer Diploma Aldığı Kurum

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 12.01.2005)

Doç. Dr. Cihangir Biçer Uzmanlık Aldığı Kurum

Doç. Dr. Cihangir Biçer Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Doç. Dr. Cihangir Biçer Doktorun Muayenehane Adresi:

Köşk, Talas Blv., 38030 Melikgazi/Kayseri 
Kayseri

Erciyes Üniversitesi

Doç. Dr. Cihangir Biçer instagram: Eklenmedi

Doç. Dr. Cihangir Biçer Facebook: Eklenmedi

Doç. Dr. Cihangir Biçer Whatsapp: Eklenmedi

Doç. Dr. Cihangir Biçer Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu