Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka kimdir? – Muayenehane Randevu

Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka kimdir?, Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Doç. Dr.Ahmet Kemalettin Koltka yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ahmet Kemalettin Koltka Kimdir?

Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Kemalettin Koltka, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. A Koltka ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. A Koltka şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ahmet Kemalettin Koltka ile anlaşmalı?

Ahmet Kemalettin Koltka kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. A Koltka ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. A Koltka hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka Uyguladığı Tedaviler

 

 

Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (Diploma: 13.05.2004)

Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka Uzmanlık Aldığı Kurum

Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka Doktorun Muayenehane Adresi:

TURGUT ÖZAL CADDESİ NO: 118 PK. 34093 FATİH/ İSTANBUL, Topkapı, Çapa Tıp Fakültesi, 34093 Fatih/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi

Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka instagram: Eklenmedi

Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka Facebook: Eklenmedi

Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka Whatsapp: Eklenmedi

Doç. Dr. Ahmet Kemalettin Koltka Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu