Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz kimdir? – Muayenehane Randevu

Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz kimdir?, Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Trabzon ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Ass. Dr.Sevim Kavraz Eltemiz yorumlarını da bulabilirsiniz.

Sevim Kavraz Eltemiz Kimdir?

Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Sevim Kavraz Eltemiz, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz kimdir , telefon numarası nedir?

Ass. Dr. S Kavraz Eltemiz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz için nasıl randevu alabilirim?

Ass. Dr. S Kavraz Eltemiz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Sevim Kavraz Eltemiz ile anlaşmalı?

Sevim Kavraz Eltemiz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma HastanesiTrabzon Vakfikebır Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Ass. Dr. S Kavraz Eltemiz ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ass. Dr. S Kavraz Eltemiz hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz Uyguladığı Tedaviler

 

 

Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz Diploma Aldığı Kurum

Karadeniz Teknik Ünversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 11.11.2011)

Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz Uzmanlık Aldığı Kurum

Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz Doktorun Muayenehane Adresi:

Numune Kampüsü, İnönü Mah., Maraş Cad., 61250 Merkez/Trabzon Merkez/Trabzon 
Trabzon

Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Cumhuriyet Mah., Gülbaharhatun Cad. 126-A, 61400 Vakfıkebir/Trabzon 
Trabzon

Trabzon Vakfikebır Devlet Hastanesı

Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz instagram: Eklenmedi

Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz Facebook: Eklenmedi

Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz Whatsapp: Eklenmedi

Ass. Dr. Sevim Kavraz Eltemiz Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu