Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Ass. Dr. Osman Sağlık kimdir? – Muayenehane Randevu

Ass. Dr. Osman Sağlık kimdir?, Ass. Dr. Osman Sağlık Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Ass. Dr. Osman Sağlık yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Uşak ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Ass. Dr. Osman Sağlık hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Ass. Dr.Osman Sağlık yorumlarını da bulabilirsiniz.

Osman Sağlık Kimdir?

Ass. Dr. Osman Sağlık, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Osman Sağlık, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Ass. Dr. Osman Sağlık kimdir , telefon numarası nedir?

Ass. Dr. O Sağlık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Ass. Dr. Osman Sağlık için nasıl randevu alabilirim?

Ass. Dr. O Sağlık şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Osman Sağlık ile anlaşmalı?

Osman Sağlık kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Ass. Dr. Osman Sağlık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Ass. Dr. Osman Sağlık T.c.sağlık Bakanlığı Uşak Khb Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Ass. Dr. Osman Sağlık hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Ass. Dr. Osman Sağlık Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Ass. Dr. Osman Sağlık için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Osman Sağlık muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Ass. Dr. Osman Sağlık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Ass. Dr. O Sağlık ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Ass. Dr. Osman Sağlık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ass. Dr. O Sağlık hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Ass. Dr. Osman Sağlık İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Ass. Dr. Osman Sağlık Uyguladığı Tedaviler

 

 

Ass. Dr. Osman Sağlık Diploma Aldığı Kurum

Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 07.12.2010)

Ass. Dr. Osman Sağlık Uzmanlık Aldığı Kurum

Ass. Dr. Osman Sağlık Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Ass. Dr. Osman Sağlık Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Uşak

T.c.sağlık Bakanlığı Uşak Khb Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Ass. Dr. Osman Sağlık instagram: Eklenmedi

Ass. Dr. Osman Sağlık Facebook: Eklenmedi

Ass. Dr. Osman Sağlık Whatsapp: Eklenmedi

Ass. Dr. Osman Sağlık Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu