Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu kimdir?, Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Bursa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Ass. Dr.Mustafa Necat Abduşoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Mustafa Necat Abduşoğlu Kimdir?

Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Necat Abduşoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Ass. Dr. M Abduşoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Ass. Dr. M Abduşoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Mustafa Necat Abduşoğlu ile anlaşmalı?

Mustafa Necat Abduşoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu Bursa Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Ass. Dr. M Abduşoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ass. Dr. M Abduşoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu Diploma Aldığı Kurum

Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Alaaddin, Hasta Yurdu Cd. No:31, 16040 Tophane/Osmangazi/Bursa 
Bursa

Bursa Devlet Hastanesi

Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu instagram: Eklenmedi

Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu Facebook: Eklenmedi

Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Ass. Dr. Mustafa Necat Abduşoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu