Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Ass. Dr. Mebrure Kaynar kimdir? – Muayenehane Randevu

Ass. Dr. Mebrure Kaynar kimdir?, Ass. Dr. Mebrure Kaynar Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Ass. Dr. Mebrure Kaynar yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Konya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Ass. Dr. Mebrure Kaynar hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Ass. Dr.Mebrure Kaynar yorumlarını da bulabilirsiniz.

Mebrure Kaynar Kimdir?

Ass. Dr. Mebrure Kaynar, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Mebrure Kaynar, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Ass. Dr. Mebrure Kaynar kimdir , telefon numarası nedir?

Ass. Dr. M Kaynar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Ass. Dr. Mebrure Kaynar için nasıl randevu alabilirim?

Ass. Dr. M Kaynar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Mebrure Kaynar ile anlaşmalı?

Mebrure Kaynar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Ass. Dr. Mebrure Kaynar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Ass. Dr. Mebrure Kaynar Konya Numune Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Ass. Dr. Mebrure Kaynar hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Ass. Dr. Mebrure Kaynar Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Ass. Dr. Mebrure Kaynar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Mebrure Kaynar muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Ass. Dr. Mebrure Kaynar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Ass. Dr. M Kaynar ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Ass. Dr. Mebrure Kaynar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ass. Dr. M Kaynar hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Ass. Dr. Mebrure Kaynar İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Ass. Dr. Mebrure Kaynar Uyguladığı Tedaviler

 

 

Ass. Dr. Mebrure Kaynar Diploma Aldığı Kurum

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi (Diploma: 17.12.2013)

Ass. Dr. Mebrure Kaynar Uzmanlık Aldığı Kurum

Ass. Dr. Mebrure Kaynar Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Ass. Dr. Mebrure Kaynar Doktorun Muayenehane Adresi:

Yeni Şehir, 42060 Selçuklu/Konya 
Konya

Konya Numune Hastanesı

Ass. Dr. Mebrure Kaynar instagram: Eklenmedi

Ass. Dr. Mebrure Kaynar Facebook: Eklenmedi

Ass. Dr. Mebrure Kaynar Whatsapp: Eklenmedi

Ass. Dr. Mebrure Kaynar Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu