Acil Tıp Doktorları

Ass. Dr. Kadir Höbel kimdir? – Muayenehane Randevu

Ass. Dr. Kadir Höbel kimdir?, Ass. Dr. Kadir Höbel Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Ass. Dr. Kadir Höbel yorumları, Acil Tıp – Denizli ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Ass. Dr. Kadir Höbel hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Ass. Dr.Kadir Höbel yorumlarını da bulabilirsiniz.

Kadir Höbel Kimdir?

Ass. Dr. Kadir Höbel, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Kadir Höbel, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Ass. Dr. Kadir Höbel kimdir , telefon numarası nedir?

Ass. Dr. K Höbel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Ass. Dr. Kadir Höbel için nasıl randevu alabilirim?

Ass. Dr. K Höbel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Kadir Höbel ile anlaşmalı?

Kadir Höbel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Ass. Dr. Kadir Höbel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Ass. Dr. Kadir Höbel Denızlı Devlet HastanesıTunceli Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Ass. Dr. Kadir Höbel hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Ass. Dr. Kadir Höbel Acil Tıp, uzmanıdır.


Ass. Dr. Kadir Höbel için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Kadir Höbel muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Ass. Dr. Kadir Höbel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Ass. Dr. K Höbel ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Ass. Dr. Kadir Höbel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ass. Dr. K Höbel hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Ass. Dr. Kadir Höbel İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Ass. Dr. Kadir Höbel Uyguladığı Tedaviler

 

 

Ass. Dr. Kadir Höbel Diploma Aldığı Kurum

Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 08.07.2014)
Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 08.07.2014)

Ass. Dr. Kadir Höbel Uzmanlık Aldığı Kurum

Ass. Dr. Kadir Höbel Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Ass. Dr. Kadir Höbel Doktorun Muayenehane Adresi:

Sırakapılar, Denizli Devlet Hst., 20010 Denizli Merkez/Denizli 
Denizli

Denızlı Devlet Hastanesı

Cumhuriyet Mah., Merkez, Tunceli Elazığ Yolu, 62000 Tunceli Merkez/Tunceli 
Tunceli

Tunceli Devlet Hastanesi

Ass. Dr. Kadir Höbel instagram: Eklenmedi

Ass. Dr. Kadir Höbel Facebook: Eklenmedi

Ass. Dr. Kadir Höbel Whatsapp: Eklenmedi

Ass. Dr. Kadir Höbel Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu