Ass. Dr. Hayrettin Demir kimdir? – Muayenehane Randevu

Ass. Dr. Hayrettin Demir kimdir?, Ass. Dr. Hayrettin Demir Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Ass. Dr. Hayrettin Demir yorumları, Aile Hekimliği – Tekirdağ ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Ass. Dr. Hayrettin Demir hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Ass. Dr.Hayrettin Demir yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hayrettin Demir Kimdir?

Ass. Dr. Hayrettin Demir, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Hayrettin Demir, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Ass. Dr. Hayrettin Demir kimdir , telefon numarası nedir?

Ass. Dr. H Demir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Ass. Dr. Hayrettin Demir için nasıl randevu alabilirim?

Ass. Dr. H Demir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Hayrettin Demir ile anlaşmalı?

Hayrettin Demir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Ass. Dr. Hayrettin Demir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Ass. Dr. Hayrettin Demir Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Ass. Dr. Hayrettin Demir hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Ass. Dr. Hayrettin Demir Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Ass. Dr. Hayrettin Demir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Hayrettin Demir muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Ass. Dr. Hayrettin Demir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Ass. Dr. H Demir ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Ass. Dr. Hayrettin Demir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ass. Dr. H Demir hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Ass. Dr. Hayrettin Demir İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Ass. Dr. Hayrettin Demir Uyguladığı Tedaviler

 

 

Ass. Dr. Hayrettin Demir Diploma Aldığı Kurum

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 23.01.2013)

Ass. Dr. Hayrettin Demir Uzmanlık Aldığı Kurum

Ass. Dr. Hayrettin Demir Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Ass. Dr. Hayrettin Demir Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Tekirdağ

Aile Hekimliği

Ass. Dr. Hayrettin Demir instagram: Eklenmedi

Ass. Dr. Hayrettin Demir Facebook: Eklenmedi

Ass. Dr. Hayrettin Demir Whatsapp: Eklenmedi

Ass. Dr. Hayrettin Demir Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene