Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş kimdir? – Muayenehane Randevu

Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş kimdir?, Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Ass. Dr.Aysun Ankay Yılbaş yorumlarını da bulabilirsiniz.

Aysun Ankay Yılbaş Kimdir?

Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Aysun Ankay Yılbaş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş kimdir , telefon numarası nedir?

Ass. Dr. A Ankay Yılbaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş için nasıl randevu alabilirim?

Ass. Dr. A Ankay Yılbaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Aysun Ankay Yılbaş ile anlaşmalı?

Aysun Ankay Yılbaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Ass. Dr. A Ankay Yılbaş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ass. Dr. A Ankay Yılbaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş Diploma Aldığı Kurum

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 14.01.2011)

Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş Uzmanlık Aldığı Kurum

Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş Doktorun Muayenehane Adresi:

Hacettepe mah, 06230 Çankaya/Altındağ/Ankara 
Ankara

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri

Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş instagram: Eklenmedi

Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş Facebook: Eklenmedi

Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş Whatsapp: Eklenmedi

Ass. Dr. Aysun Ankay Yılbaş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu