Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız kimdir? – Muayenehane Randevu

Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız kimdir?, Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Adıyaman ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Ass. Dr.Aslı Sevim Yıldız yorumlarını da bulabilirsiniz.

Aslı Sevim Yıldız Kimdir?

Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Aslı Sevim Yıldız, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız kimdir , telefon numarası nedir?

Ass. Dr. A Sevim Yıldız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız Özel Ethıca İncirli HastanesiÖzel Vital Hospıtal Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Ass. Dr. A Sevim Yıldız ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ass. Dr. A Sevim Yıldız hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız Uyguladığı Tedaviler

 

 

Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 22.01.2014)

Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız Uzmanlık Aldığı Kurum

Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız Doktorun Muayenehane Adresi:

Kartaltepe, 34144 Bakırköy/İstanbul 
İstanbul

Özel Ethıca İncirli Hastanesi

Bahçelievler, Deli Hüseyin Paşa Caddesi, Şevket Dağ Sok. No:2, 34180 Bahçelievler/İstanbul 
İstanbul

Özel Vital Hospıtal Hastanesı

Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız instagram: Eklenmedi

Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız Facebook: Eklenmedi

Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız Whatsapp: Eklenmedi

Ass. Dr. Aslı Sevim Yıldız Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu