Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Zülküf Görgün kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Zülküf Görgün kimdir?, Uzm. Dr. Zülküf Görgün Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Zülküf Görgün yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Çanakkale ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Zülküf Görgün hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Zülküf Görgün yorumlarını da bulabilirsiniz.

Zülküf Görgün Kimdir?

Uzm. Dr. Zülküf Görgün, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Zülküf Görgün, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Zülküf Görgün kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. Z Görgün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Zülküf Görgün için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Z Görgün şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Zülküf Görgün ile anlaşmalı?

Zülküf Görgün kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Zülküf Görgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Zülküf Görgün Beylikdüzü Devlet HastanesıÇanakkale Bayramiç Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Zülküf Görgün hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Zülküf Görgün Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Zülküf Görgün için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zülküf Görgün muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Zülküf Görgün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. Z Görgün ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Zülküf Görgün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Z Görgün hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Zülküf Görgün İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Zülküf Görgün Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Zülküf Görgün Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 07.06.2013)

Uzm. Dr. Zülküf Görgün Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Zülküf Görgün Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Zülküf Görgün Doktorun Muayenehane Adresi:

Pınartepe, 34500 Büyükçekmece/İstanbul 
İstanbul

Beylikdüzü Devlet Hastanesı

Camikebir, Bayramiç Devlet Hst. İç Yolu, 17700 Bayramiç/Çanakkale 
Çanakkale

Çanakkale Bayramiç Devlet Hastanesi

Uzm. Dr. Zülküf Görgün instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Zülküf Görgün Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Zülküf Görgün Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Zülküf Görgün Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu