Aile Hekimleri

Uzm. Dr. Özlem Atmaca kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Özlem Atmaca kimdir?, Uzm. Dr. Özlem Atmaca Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Özlem Atmaca yorumları, Aile Hekimliği – Ordu ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Özlem Atmaca hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Özlem Atmaca yorumlarını da bulabilirsiniz.

Özlem Atmaca Kimdir?

Uzm. Dr. Özlem Atmaca, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Özlem Atmaca, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Özlem Atmaca kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Atmaca ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Özlem Atmaca için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Atmaca şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Özlem Atmaca ile anlaşmalı?

Özlem Atmaca kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Özlem Atmaca nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Özlem Atmaca Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Özlem Atmaca hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Özlem Atmaca Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Özlem Atmaca için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özlem Atmaca muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Özlem Atmaca hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Atmaca ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Özlem Atmaca hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Atmaca hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Özlem Atmaca İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Özlem Atmaca Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Özlem Atmaca Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Özlem Atmaca Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Özlem Atmaca Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Özlem Atmaca Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Ordu

Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Özlem Atmaca instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özlem Atmaca Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özlem Atmaca Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Özlem Atmaca Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu