Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Uzm. Dr. Onur Keskin kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Onur Keskin kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Uzm. Dr. Onur Keskin kimdir?, Uzm. Dr. Onur Keskin Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Onur Keskin yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Gastroenteroloji – Bilecik ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Onur Keskin hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Onur Keskin yorumlarını da bulabilirsiniz.

Onur Keskin Kimdir?

Uzm. Dr. Onur Keskin, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Onur Keskin, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Onur Keskin kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. O Keskin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Onur Keskin için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. O Keskin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Onur Keskin ile anlaşmalı?

Onur Keskin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Onur Keskin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Onur Keskin Ankara Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Onur Keskin hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Onur Keskin Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.


Uzm. Dr. Onur Keskin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Onur Keskin muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Onur Keskin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. O Keskin ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Onur Keskin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. O Keskin hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Onur Keskin İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Onur Keskin Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Onur Keskin Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Onur Keskin Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Onur Keskin Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Onur Keskin Doktorun Muayenehane Adresi:

Emniyet, AÜ Tandoğan Kampüsü, 06560 Yenimahalle/Ankara 
Ankara

Ankara Üniversitesi

Uzm. Dr. Onur Keskin instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Onur Keskin Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Onur Keskin Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Onur Keskin Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın