Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin kimdir?, Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Havva Gül Gültekin yorumlarını da bulabilirsiniz.

Havva Gül Gültekin Kimdir?

Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Havva Gül Gültekin, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Gültekin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Gültekin ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Gültekin hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin Doktorun Muayenehane Adresi:

Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Havva Gül Gültekin Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu