Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Ferhat Kiraz kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Ferhat Kiraz kimdir?, Uzm. Dr. Ferhat Kiraz Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Ferhat Kiraz yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Antalya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Ferhat Kiraz hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Ferhat Kiraz yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ferhat Kiraz Kimdir?

Uzm. Dr. Ferhat Kiraz, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ferhat Kiraz, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Ferhat Kiraz kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. F Kiraz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Ferhat Kiraz için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. F Kiraz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ferhat Kiraz ile anlaşmalı?

Ferhat Kiraz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Ferhat Kiraz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Ferhat Kiraz Lazer Göz Hastalıkları Teşhis Ve Tedavi Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Ferhat Kiraz hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Ferhat Kiraz Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Ferhat Kiraz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ferhat Kiraz muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Ferhat Kiraz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. F Kiraz ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Ferhat Kiraz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. F Kiraz hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Ferhat Kiraz İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Ferhat Kiraz Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Ferhat Kiraz Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ferhat Kiraz Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Ferhat Kiraz Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Ferhat Kiraz Doktorun Muayenehane Adresi:

Şht. Muhtar, Cumhuriyet Cad. Ceylan Apt. No:13, 34435 Beyoğlu/Istanbul – Europe 
Antalya

Lazer Göz Hastalıkları Teşhis Ve Tedavi Merkezi

Uzm. Dr. Ferhat Kiraz instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ferhat Kiraz Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ferhat Kiraz Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Ferhat Kiraz Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu