Uzm. Dr. Fatma Tufan kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Fatma Tufan kimdir?, Uzm. Dr. Fatma Tufan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Fatma Tufan yorumları, Aile Hekimliği – Eskişehir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Fatma Tufan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Fatma Tufan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Fatma Tufan Kimdir?

Uzm. Dr. Fatma Tufan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Fatma Tufan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Fatma Tufan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. F Tufan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Fatma Tufan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. F Tufan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Fatma Tufan ile anlaşmalı?

Fatma Tufan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Fatma Tufan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Fatma Tufan Aile HekimliğiEskişehir Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Fatma Tufan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Fatma Tufan Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Fatma Tufan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Fatma Tufan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Fatma Tufan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. F Tufan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Fatma Tufan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. F Tufan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Fatma Tufan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Fatma Tufan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Fatma Tufan Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 04.12.2009)

Uzm. Dr. Fatma Tufan Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Fatma Tufan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Fatma Tufan Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Eskişehir

Aile Hekimliği

Yenikent, Piri Reis Cad., 26050 Odunpazarı/Eskişehir 
Eskişehir

Eskişehir Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi

Uzm. Dr. Fatma Tufan instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Fatma Tufan Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Fatma Tufan Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Fatma Tufan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene