Acil Tıp Doktorları

Uzm. Dr. Binnur Ergönül kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Binnur Ergönül kimdir?, Uzm. Dr. Binnur Ergönül Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Binnur Ergönül yorumları, Acil Tıp – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Binnur Ergönül hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Binnur Ergönül yorumlarını da bulabilirsiniz.

Binnur Ergönül Kimdir?

Uzm. Dr. Binnur Ergönül, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Binnur Ergönül, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Binnur Ergönül kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. B Ergönül ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Binnur Ergönül için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. B Ergönül şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Binnur Ergönül ile anlaşmalı?

Binnur Ergönül kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Uzm. Dr. Binnur Ergönül nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Binnur Ergönül Mersin Şehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Binnur Ergönül hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Binnur Ergönül Acil Tıp, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Binnur Ergönül için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Binnur Ergönül muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Binnur Ergönül hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. B Ergönül ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Binnur Ergönül hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. B Ergönül hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Binnur Ergönül İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Binnur Ergönül Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Binnur Ergönül Diploma Aldığı Kurum

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 22.07.2013)

Uzm. Dr. Binnur Ergönül Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Binnur Ergönül Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Binnur Ergönül Doktorun Muayenehane Adresi:

Çiftçiler, 96004. Sk. No:4, 33240 Toroslar/Mersin 
Mersin

Mersin Şehir Hastanesi

Uzm. Dr. Binnur Ergönül instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Binnur Ergönül Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Binnur Ergönül Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Binnur Ergönül Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu