Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Uzm. Dr. Aysu Aydoğan kimdir? – Muayenehane Randevu

Uzm. Dr. Aysu Aydoğan kimdir?, Uzm. Dr. Aysu Aydoğan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Uzm. Dr. Aysu Aydoğan yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Uzm. Dr. Aysu Aydoğan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Uzm. Dr.Aysu Aydoğan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Aysu Aydoğan Kimdir?

Uzm. Dr. Aysu Aydoğan, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Aysu Aydoğan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Uzm. Dr. Aysu Aydoğan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. A Aydoğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Uzm. Dr. Aysu Aydoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Aysu Aydoğan Özel Akropol Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Uzm. Dr. Aysu Aydoğan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Uzm. Dr. Aysu Aydoğan Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Uzm. Dr. Aysu Aydoğan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Aysu Aydoğan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Uzm. Dr. Aysu Aydoğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. A Aydoğan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Uzm. Dr. Aysu Aydoğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. A Aydoğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Uzm. Dr. Aysu Aydoğan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Uzm. Dr. Aysu Aydoğan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Uzm. Dr. Aysu Aydoğan Diploma Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Aysu Aydoğan Uzmanlık Aldığı Kurum

Uzm. Dr. Aysu Aydoğan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Uzm. Dr. Aysu Aydoğan Doktorun Muayenehane Adresi:

Nasuh Akar, Ziyabey Cd. No:18, 06520 Çankaya/Ankara 
Ankara

Özel Akropol Hastanesi

Uzm. Dr. Aysu Aydoğan instagram: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aysu Aydoğan Facebook: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aysu Aydoğan Whatsapp: Eklenmedi

Uzm. Dr. Aysu Aydoğan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu