Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Vedat Özder kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Vedat Özder kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Vedat Özder kimdir?, Dr. Vedat Özder Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Vedat Özder yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Vedat Özder hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Vedat Özder yorumlarını da bulabilirsiniz.

Vedat Özder Kimdir?

Dr. Vedat Özder, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Vedat Özder, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Vedat Özder kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. V Özder ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Vedat Özder nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Vedat Özder bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Vedat Özder hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Vedat Özder Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Vedat Özder için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Vedat Özder muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Vedat Özder hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. V Özder ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Vedat Özder hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. V Özder hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Vedat Özder İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Vedat Özder Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Vedat Özder Diploma Aldığı Kurum

Dr. Vedat Özder Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Vedat Özder Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Vedat Özder Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Vedat Özder instagram: Eklenmedi

Dr. Vedat Özder Facebook: Eklenmedi

Dr. Vedat Özder Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Vedat Özder Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın