Aile Hekimleri

Dr. Teoman Kurban kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Teoman Kurban kimdir?, Dr. Teoman Kurban Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Teoman Kurban yorumları, Aile Hekimliği – Uşak ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Teoman Kurban hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Teoman Kurban yorumlarını da bulabilirsiniz.

Teoman Kurban Kimdir?

Dr. Teoman Kurban, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Teoman Kurban, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Teoman Kurban kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. T Kurban ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Teoman Kurban için nasıl randevu alabilirim?

Dr. T Kurban şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Teoman Kurban ile anlaşmalı?

Teoman Kurban kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Teoman Kurban nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Teoman Kurban Aile HekimliğiT.c.sağlık Bakanlığı Uşak Khb Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma HastanesiUşak Eşme Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Teoman Kurban hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Teoman Kurban Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Teoman Kurban için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Teoman Kurban muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Teoman Kurban hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. T Kurban ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Teoman Kurban hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. T Kurban hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Teoman Kurban İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Teoman Kurban Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Teoman Kurban Diploma Aldığı Kurum

Dr. Teoman Kurban Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Teoman Kurban Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Teoman Kurban Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Uşak

Aile Hekimliği

 
Uşak

T.c.sağlık Bakanlığı Uşak Khb Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Üçeylül, 64600 Eşme/Uşak 
Uşak

Uşak Eşme Devlet Hastanesı

Dr. Teoman Kurban instagram: Eklenmedi

Dr. Teoman Kurban Facebook: Eklenmedi

Dr. Teoman Kurban Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Teoman Kurban Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu