Dr. Orhan Sarıkaya kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Orhan Sarıkaya kimdir?, Dr. Orhan Sarıkaya Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Orhan Sarıkaya yorumları, Aile Hekimliği – Kırıkkale ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Orhan Sarıkaya hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Orhan Sarıkaya yorumlarını da bulabilirsiniz.

Orhan Sarıkaya Kimdir?

Dr. Orhan Sarıkaya, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Orhan Sarıkaya, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Orhan Sarıkaya kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. O Sarıkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Orhan Sarıkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Orhan Sarıkaya bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Orhan Sarıkaya hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Orhan Sarıkaya Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Orhan Sarıkaya için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Orhan Sarıkaya muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Orhan Sarıkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. O Sarıkaya ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Orhan Sarıkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. O Sarıkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Orhan Sarıkaya İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Orhan Sarıkaya Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Orhan Sarıkaya Diploma Aldığı Kurum

Dr. Orhan Sarıkaya Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Orhan Sarıkaya Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Orhan Sarıkaya Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Orhan Sarıkaya instagram: Eklenmedi

Dr. Orhan Sarıkaya Facebook: Eklenmedi

Dr. Orhan Sarıkaya Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Orhan Sarıkaya Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene